עדכונים אישיים מהבלוג: הצטרפו ליותר מ-5,300 מנהלים ומנהלות שכבר מנויים וקבלו מאמר מקצועי חדש ומקורי בכל שבוע - חינם.

[וובינר] ניהול איכות ספקים / בהנחיית ד"ר נאוה קליין, ראש מערך איכות, מצוינות תפעולית ו-LEAN בחברת HP

וובינר בנושא "ניהול איכות ספקים" בהנחיית ד"ר נאווה קליין - ראש מערך איכות, מצוינות תפעולית ו-LEAN בחברת HP אינדיגו, ויועצת בכירה בצוות של מצוינות בעסקים.

להורדת המצגת המלאה מהוובינר pdfלחצו כאן.

בוובינר מציגה ד"ר נאווה קליין מגוון שיטות וכלים מקצועיים ומוכחים לניהול איכות הספקים שלכם, שיפור האיכות והתמודדות עם ספקים שמראים ירידה באיכות.

נאוה מסבירה על הכלים השונים לניהול איכות הספקים שלכם וכיצד להשתמש בהם, מראה כיצד הם מתחברים יחד לשיטת עבודה סדורה ומקיפה, ומציגה דוגמאות אמתיות מעבודתה בניהול איכות הספקים של חברת HP אינדיגו.

איכות הספקים שלכם משפיעה באופן ישיר על איכות המוצרים שלכם, ועל היכולת שלכם לספק ללקוחות שירות אמין, איכותי ומהיר.

בין אם מדובר בחברה קטנה, בינונית או גדולה, איכות ואמינות הספקים היא נדבך קריטי בפעילות העסקית שלכם.

לכן חשוב כל כך לנהל את הספקים שלכם באופן מסודר ויעיל, ולעשות זאת באופן שוטף לאורך השנה. הדרך הטובה ביותר היא לבנות מערך פנימי של ניהול הספקים, ולעבוד מולם באופן שוטף כדי להגיע ולשמור על רמת האיכות הנדרשת.

צפו בוובינרים הקודמים שערכנו

אני מזמין אתכם לצפות ב-3 הוובינרים הקודמים שערכנו, אשר עוסקים כולם בכלי עבודה מצויינים ונושאים חשובים לחברות וארגונים בתעשייה.

איך לבנות במהירות תכנית פעולה להשגת מטרות החברה - דובי שור וזאב רונן

דובי שור, יועץ בכיר בצוות של 'מצוינות בעסקים' ומנכ"ל של חברות בעברו, יציג שיטת עבודה מוצלחת לבחירת מטרה חשובה עבור החברה ובניית תכנית פעולה להשגת המטרה בצורה ממוקדת ובמהירות האפשרית. כמנכ"ל דובי עבד רבות עם שיטה זו, וכיום הוא מסייע להטמיע אותה בחברות שונות כיועץ ומוביל תהליכי שיפור, כחלק מעבודתו במסגרת 'מצוינות בעסקים'.

לחצו כאן לצפייה בוובינר המלא

כיצד לטפח מוטיבציה של עובדים בעידן הקורונה? רונית ארז וזאב רונן

הוובינר השני של 'מצוינות בעסקים' בהשתתפות רונית ארז וזאב רונן בנושא "כיצד לטפח מוטיבציה של עובדים בעידן הקורונה?". בוובינר אנו מציגים את נושא המוטיבציה של העובדים והגורמים המרכזיים שמשפיעים עליה, מסבירים כיצד משבר הקורונה השפיע על המוטיבציה והגורמים שלה, מציגים כלים פשוטים ומוכחים לשיפור המוטיבציה של העובדים ודוגמאות אמיתיות מחברות בתעשייה הישראלית.

לחצו כאן לצפייה בוובינר המלא

הכירו את 'תעשייה 4.0' - גישת הייצור החכם בתעשייה. בהשתתפות איציק לב, רשות החדשנות, חברת MATICS וזאב רונן

למדו איך לשפר את המוצר, הרווח והשירות בעזרת הטכנולוגיה - הכירו את 'תעשייה 4.0' - גישת הייצור החכם המתקדמת בתעשייה. הוובינר השלישי של 'מצוינות בעסקים'. בהשתתפות אורחים מיוחדים: רונית אשל מהזירה לייצור מתקדם ברשות החדשנות וחן גנוסר מחברת MATICS.

לחצו כאן לצפייה בוובינר המלא

Lean Canvas - שיטת עבודה לגיבוש והצגה של מוצר או שירות חדשים / בהנחיית מיכאל סלע

הוובינר הרביעי שלנו, והפעם בנושא Lean Canvas - שיטה לקבלת החלטה מהירה אם להשקיע בפיתוח של רעיון למוצר או שירות חדש. השיטה מרכזת על דף אחד את ההנחות העיקריות העומדות בבסיס הרעיון, מבהירה את הייחוד שלו ונותנת מושג על הפוטנציאל העיסקי שלו.

לחצו כאן לצפייה בוובינר המלא

תודה

אנו מודים לעשרות המשתתפים בוובינר ולנאווה קליין שעבדה רבות על התוכן המקצועי.

נתראה בוובינרים הבאים!

זאב רונן

בעל ניסיון ארוך ועשיר בניהול של חברות ויחידות עסקיות בארץ ובעולם ובהקמת מיזמים. התמחותי הייחודית היא בהגדלת הרווח הנקי בחברות ובביצוע מהפכים ותפניות בחברות שהיו על סף פשיטת רגל, ובהעברתן לרווחיות.

אתר: business-excellence.co.il כתובת דוא"ל: zeev.ronen@business-excellence.co.il
1 הגיב/ה

What's up, its fastidious paragraph regarding media print, we all be
familiar with media is a great source of information.

שתף/י את דעתך