זאב רונן, מנכ"ל ומייסד "מצוינות בעסקים" - ניסיון עסקי

זאב רונן, מנכ"ל ומייסד 'מצוינות בעסקים'זאב רונן, B.Sc, בעל ניסיון ארוך ועשיר בניהול של חברות ויחידות עסקיות בארץ ובעולם ובהקמת מיזמים. מאמן אישי בדרגת מאמן מקצועי PCIL. התמחותי הייחודית היא בהגדלת הרווח הנקי בחברות ובביצוע מהפכים ותפניות בחברות שהיו על סף פשיטת רגל, ובהעברתן לרווחיות.

כיום, אני משמש כמוביל ומנחה פרויקטים להגדלת הרווח הנקי במספר רב של חברות ויועץ לחברות ויחידים בתחום העסקי והיזמות, ומאמן אישי ומקצועי למנהלים בכירים וליזמים.

בעשרים שנות עבודתי כמנכ"ל ביצעתי בחברות שניהלתי מהפך ארגוני ופיננסי. רכשתי ניסיון רב בשיטות העבודה של חברות ישראליות ובינלאומיות כ"נסטלה" ו"שמיר אופטיקה", והטמעתי אותן בארץ. יש לי ידע מעמיק בשיטות שיווק והפצה בארץ ובעולם, בניהול מערכות גדולות של ייצור ותפעול וניהול והנעת עובדים.

כמנהל וכיזם באופיי הובלתי את השיווק בחברות שניהלתי, ופיתחתי ערוצי שיווק בחו"ל - בפרט בארה"ב, באירופה, בדרום-מזרח אסיה וביפן. בהנחייתי הוגדרו המוצרים המתאימים והחברות אורגנו מחדש בהתאם לכך.

יש לי יכולות מוכחות בתחום העסקי, האסטרטגי, השיווקי והתפעולי. אני בעל היכרות מעמיקה עם מערכות ייצור וטכנולוגיות בארץ ובעולם, ביניהן מערכות ביטחון, מוצרי צריכה ותעשיית הריהוט, המזון והפלסטיקה. בעשייה המקצועית רבת השנים רכשתי ניסיון בגיוס משקיעים ובניהול מו"מ עם גורמים בינלאומיים, ואני בעל קשרים עסקיים נרחבים.

פרטים ליצירת קשר:

זאב רונן,
ת"ד 1470, גבעת עדה, 37808
Zeev.Ronen@business-excellence.co.il
טלפון: 052-4767531
פקס: 077-5144400