התקדמו לתעשייה 4.0 וצרו התייעלות ושיפור חכם

צרו שיפור של עשרות אחוזים בפעילות וברווח בעזרת הטמעה של טכנולוגיות חכמות מהתעשייה המתקדמת, ניתוח נתונים בזמן אמת ואוטומציה של תהליכי היצור והעבודה

השתמשו בכלי הניהול החכמים ביותר בתעשייה

"תעשייה 4.0" מביאה למפעל שלכם את היכולות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתעשייה והופכת את תהליכי היצור והעבודה שלכם לחכמים, יעילים ושקופים יותר. המידע החדש שתקבלו יאפשר לכם לדעת בכל רגע מה קורה אצלכם בחברה, מה דורש את תשומת הלב שלכם ומה ניתן לשיפור - ויתן לכם את הכלים לקבל בזמן אמת החלטות חכמות ומדויקות יותר.

זהו בעיות בזמן אמת ומצאו פתרונות מבוססי מידע

על בסיס היעדים והמדדים החשובים שאתם תגדירו נבנה אתכם לוח מכוונים ממוקד אך מקיף שיציג לכם בזמן אמת מידע על מה שקורה אצלכם בחברה - החל מהמחסנים, דרך רצפת היצור ועד לשירות הלקוחות. המערכת תציף בזמן אמת בעיות ותקלות ותאפשר לכם למצוא פתרונות מדויקים ומבוססי מידע ולפתור את הבעיות במהירות האפשרית.

שפרו את תהליכי העבודה והיצור וחסכו זמן וכסף

המידע שתקבלו יגלה לכם צווארי בקבוק שלא ידעתם עליהם, הזדמנויות לשיפור והתייעלות שלא הכרתם, מקומות בהם יש בזבוז שניתן למנוע, ותהליכי עבודה שניתן להפוך לחכמים, מדויקים וטובים יותר. החל מתהליכי עבודה מקומיים ועד לשרשרת האספקה כולה - תוכלו לזהות הזדמנויות חדשות לשיפור והתייעלות, לשפר צדדים שונים ומגוונים של העבודה בכל הרמות ולחסוך זמן וכסף רב.

נצלו את הידע העצום ועושר המידע שכבר קיימים אצלכם

חשבו כמה ידע כבר קיים אצלכם בארגון בצורה מפוזרת שלא מאפשרת להשתמש בו באמת, וכמה מידע זורם אצלכם בכל יום בין המחסן לפסי היצור, לעובדים, ועד לאנשי המכירות והשירות. הכלים המתקדמים של תעשייה 4.0 יאספו ויציפו את כל המידע בצורה שתאפשר לכם לקבל החלטות מושכלות ומדויקות, ולשלב את הניסיון הניהולי שלכם במידע מדויק ומפורט על מה שקורה אצלכם בארגון.

מערכת ניהול חכמה בהתאמה ליעדים והצרכים היחודיים שלכם

עושר הכלים והיכולות של תעשייה 4.0 יכול לבלבל ולהציף במידע לא רלוונטי. על בסיס היעדים החשובים שאתם תגדירו וצורת העבודה יחודית לכם, נבנה עבורכם מערכת חכמה שמתמקדת במה שחשוב לכם ומביאה לכם את המידע שבאמת משנה. 

הטמיעו את תעשייה 4.0 בדרך הנכונה

בעזרת הניסיון שכבר צברנו בהטמעת הכלים של תעשייה 4.0 בחברות שונות נוכל לעבוד אתכם כדי לתכנן את המערכת החכמה שמתאימה לכם וליעדים שתגדירו, לבנות אותה סביב מה שבאמת חשוב לכם ולהטמיע אותה בצורה מדויקת וחכמה. לאחר ההטמעה נדריך אתכם ואת העובדים כיצד לעבוד עם המערכת ולקבל ממנה את התובנות הדרושות לשיפור מתמשך, התייעלות והגדלת התפוקות והרווח. צרו אתנו קשר למידע נוסף ונראה כיצד אפשר ליצור אצלכם שיפור ניכר בעזרת הכלים החכמים והמתקדמים בתעשייה.

לקוחותינו ממליצים

בתי זיקוק לנפט (קבוצת בזן) - צחי בן משה, סמנכ"ל פיתוח אסטרטגי

בתי זיקוק לנפט (קבוצת בזן) - צחי בן משה, סמנכ"ל פיתוח אסטרטגי

זאב רונן, עבד עם בתי זיקוק לנפט (בזן) במשך שנה וחצי והוביל פרויקט להטמעה של מדדי מפתח (KPI's) ושיפור הרווח. במהלך עבודתו הטמענו תרבות של עבודה עם מדדים וצוותי שיפור בחטיבת הארומטים, שמנים ושעוות, והצוותים יצרו שיפורים, התייעלות וחיסכון בהיקף של מיליוני דולרים. בסיום תקופה זו, זאב הכשיר מובילת תהליך כדי להבטיח את משך השיפור.
המועצה המקומית בנימינה גבעת-עדה - אורי דיסטניק, ראש המועצה

המועצה המקומית בנימינה גבעת-עדה - אורי דיסטניק, ראש המועצה

זאב שלום רב, התרשמתי עמוקות מהרצינות שבו עסק הפורום בניתוח הבעיה בה עסקתם היום. הנושא מקבל משנה חשיבות לאור העובדה שסוגיות המונחות על סדר היום לקוחות מהרחוב ממש, גם אם הן נשמעות תיאורטיות. אשמח להמשיך להיות מעורב, ובהזדמנות זאת לשוב ולהודות לך על הזמן והכישרון שאתה משקיע בפרויקט. שלך ובשבילך,אורי דיסטניק,ראש המועצה - בנימינה גבעת-עדה
שמיר אופטיקה - דני קצמן, סמנכ"ל פיתוח

שמיר אופטיקה - דני קצמן, סמנכ"ל פיתוח

במהלך השנים 1989 עד 1994 שימש זאב כמנכ"ל אופטיקה שמיר. חברה שאני משמש מה כסמנכ"ל פיתוח עוד משנים אלו. עם כניסתו לתפקיד הביא זאב שינוי מהותי בגישות העיסקיות והתיפעוליות של החברה. בתחום התפעולי הוא בנה מבנה אירגוני שיוכל להכיל ולאפשר את השליטה במערכות הייצור ובנפחי הייצור שנתבקשו עם הגדלת המכירות. הוא שינה את הגישה התפעולית…
אסם Nestle - עוזי קנדר

אסם Nestle - עוזי קנדר

בין השנים 1996 ו-2005 זאב רונן ניהל את האתר של אסם נסטלה ביקנעם. מרבית הזמן הזה אני הייתי ממונה עליו כסמנכ"ל התפעול של הקונצרן. יצא להכיר את זאב היטב והתרשמתי מהאופן בו ניהל את האתר כתת ארגון בתוך ארגון גדול. זאב הוביל את האתר לעבר היעדים שנקבעו ע"י הנהלת הקונצרן תוך שהוא מתגבר על אתגרים…