תכניות עבודה ממוקדות ויעילות להשגת היעדים החשובים שלכם

השיגו כל יעד עסקי בקלות ובמהירות: קבלו תכנית עבודה ממוקדת וברורה להשגת היעדים החשובים שלכם, תוך שימוש במשאבים העומדים לרשותכם וניצול הידע שכבר קיים אצלכם בארגון

הימנעו מהטעות הנפוצה שעוצרת את רוב החברות

כאשר אתם לא עובדים בצורה מסודרת וע"פ תכנית ברורה אתם מבזבזים משאבים, לא עומדים ביעדים שלכם ויוצרים בזבוז וטעויות שפוגעות ברווחים ובתוצאות, ומשאירות אתכם מאחור. בתוך זמן קצר נבנה עבורכם תכנית יעילה ופשוטה להשגת היעדים החשובים שאתם תגדירו, עם צעדים פשוטים וממוקדים להשגת היעד.

הכינו בעזרתנו תכנית עבודה מסודרת להשגת כל מטרה

על בסיס היעד המרכזי שאתם תגדירו נבנה עבורכם תכנית פעולה ברורה ומעשית להשגת היעד, תוך תכנון והבנה ברורה של המכשולים, יעדי הביניים וסדר הפעולות שצריך לבצע בכל שלב עד להשגת המטרה - בצורה ממוקדת ובמינימום בזבוז של משאבים. וללא השקעה תקציבית גדולה שתגדיל את ההוצאות שלכם.

שפרו את העבודה והתוצאות בתוך שבועות ספורים

בתוך שבוע עד שבועיים נבנה עבורכם תכנית מסודרת להשגת היעד שתגדירו תוך ניצול הידע הקיים אצלכם בארגון ושימוש במשאבים והיכולות שכבר עומדים לרשותכם, ותוך התחשבות בתרבות הארגונית שלכם. התכנית תבטא את הפעילויות וסדר העדיפויות שאתם תקבעו ותממש את הידע שלכם על החברה והנעשה בה.

הבטיחו את המשך ההתקדמות והצמיחה

ביחד עם תכנית העבודה תקבלו גם את הכלים למעקב אחרי ביצועה ומדידת התוצאות וההתקדמות בכל שלב, בכל חלקי החברה הרלוונטיים למימוש התכנית. תוכלו לדעת בכל רגע כמה אתם קרובים להשגת המטרה ומה עליכם לעשות כדי להבטיח את הצלחת התכנית. 

יישמו את השיטה שהביאה חברות רבות להצלחה

עבדנו כבר עם הרבה חברות בישראל וסייענו להן ליצור הצלחה ולהגיע ליעדים השונים שלהן בעזרת בנייה ויישום של תכניות עבודה פשוטות ומהירות. לנבחרת המומחים שלנו ניסיון רב בכל הצדדים של ניהול חברות ומפעלים, וכך אנו מסוגלים לבנות תכניות עבודה מקיפות אך פשוטות, ולהבטיח שיפור אמיתי בתוצאות והגעה ליעדים שהוגדרו.

התחילו לעבוד נכון וליצור הצלחה ושיפור

קבעו שיחת היכרות ראשונית ללא תשלום, ספרו לנו על היעדים החשובים שאתם רוצים להשיג, ונתחיל בעבודה מהירה כדי לבנות עבורכם את התכנית הטובה ביותר להשגתם - כך שתוכלו לשפר בזמן קצר את העבודה בחברה, את התוצאות ואת שורת הרווח - ולשמר את השיפור לאורך זמן.

לקוחותינו ממליצים

בתי זיקוק לנפט (קבוצת בזן) - צחי בן משה, סמנכ"ל פיתוח אסטרטגי

בתי זיקוק לנפט (קבוצת בזן) - צחי בן משה, סמנכ"ל פיתוח אסטרטגי

זאב רונן, עבד עם בתי זיקוק לנפט (בזן) במשך שנה וחצי והוביל פרויקט להטמעה של מדדי מפתח (KPI's) ושיפור הרווח. במהלך עבודתו הטמענו תרבות של עבודה עם מדדים וצוותי שיפור בחטיבת הארומטים, שמנים ושעוות, והצוותים יצרו שיפורים, התייעלות וחיסכון בהיקף של מיליוני דולרים. בסיום תקופה זו, זאב הכשיר מובילת תהליך כדי להבטיח את משך השיפור.
המועצה המקומית בנימינה גבעת-עדה - אורי דיסטניק, ראש המועצה

המועצה המקומית בנימינה גבעת-עדה - אורי דיסטניק, ראש המועצה

זאב שלום רב, התרשמתי עמוקות מהרצינות שבו עסק הפורום בניתוח הבעיה בה עסקתם היום. הנושא מקבל משנה חשיבות לאור העובדה שסוגיות המונחות על סדר היום לקוחות מהרחוב ממש, גם אם הן נשמעות תיאורטיות. אשמח להמשיך להיות מעורב, ובהזדמנות זאת לשוב ולהודות לך על הזמן והכישרון שאתה משקיע בפרויקט. שלך ובשבילך,אורי דיסטניק,ראש המועצה - בנימינה גבעת-עדה
שמיר אופטיקה - דני קצמן, סמנכ"ל פיתוח

שמיר אופטיקה - דני קצמן, סמנכ"ל פיתוח

במהלך השנים 1989 עד 1994 שימש זאב כמנכ"ל אופטיקה שמיר. חברה שאני משמש מה כסמנכ"ל פיתוח עוד משנים אלו. עם כניסתו לתפקיד הביא זאב שינוי מהותי בגישות העיסקיות והתיפעוליות של החברה. בתחום התפעולי הוא בנה מבנה אירגוני שיוכל להכיל ולאפשר את השליטה במערכות הייצור ובנפחי הייצור שנתבקשו עם הגדלת המכירות. הוא שינה את הגישה התפעולית…
אסם Nestle - עוזי קנדר

אסם Nestle - עוזי קנדר

בין השנים 1996 ו-2005 זאב רונן ניהל את האתר של אסם נסטלה ביקנעם. מרבית הזמן הזה אני הייתי ממונה עליו כסמנכ"ל התפעול של הקונצרן. יצא להכיר את זאב היטב והתרשמתי מהאופן בו ניהל את האתר כתת ארגון בתוך ארגון גדול. זאב הוביל את האתר לעבר היעדים שנקבעו ע"י הנהלת הקונצרן תוך שהוא מתגבר על אתגרים…