הצוות שלנו והביתן בתערוכת מידו במילנו, איטליה

Fair Marketing - JUST eye fashion

פייר מרקטינג היא חברה ישראלית אשר מייבאת מסגרות למשקפיים מזה 40 שנה. החברה פיתחה ועיצבה דגם חדש של מסגרות עם מוטות מתחלפים תחת המותג "JUST eye fashion+". המותג זכה להצלחה מסחררת בשוק והחברה החליטה לפנות לשוק העולמי ולייצא אותו. החברה פנתה אלינו בספטמבר 2011 ומאז אנו עובדים יחד כאשר אני מסייע לנהל ולפתח את היצוא.

אפנת המשקפיים JUST eye fashion+
סרטון של חברת Fair Marketing
אתר הבית של החברה

פייר מרקטינג היא חברה ישראלית אשר מייבאת מסגרות למשקפיים מזה 40 שנה. החברה הינה מהמובילות בתחום וידועה מאד בשוק הישראלי.

לפני שנה, החברה פיתחה ועיצבה דגם חדש של מסגרות עם מוטות מתחלפים תחת המותג "JUST eye fashion+". המותג זכה להצלחה מסחררת בשוק והחברה החליטה לפנות לשוק העולמי ולייצא אותו. החברה פנתה אלינו בספטמבר 2011 דרך הפניה של מכון היצוא, ומאז אנו עובדים יחד כאשר אני מסייע לנהל ולפתח את היצוא.

בחודש ספטמבר הגענו לראשונה לאירופה במסגרת תערוכת "סילמו" בפריס. זכינו לתגובות מצוינות ובינואר 2012 השתתפנו כמציגים בתערוכת האופטיקה מינכן 12. ההצלחה הייתה מסחררת ובחודש מרץ הופענו עם צוות וביתן גדולים יותר. הביתן שלנו היה עמוס מבקרים וידינו היו מלאות עבודה. בשתי התערוכות קיבלנו הרבה הזמנות מכל רחבי אירופה, קפריסין, קנדה, אוסטרליה ולבנון. קשרנו קשרים עם מפיצים גדולים בארצות רבות ואנו מתחילים להקים מרכז לוגיסטי (קטן בשלב הראשון) בגרמניה. בשנת 2013 גדלנו מאד וכעת בשנת 2014 יש לנו עוד מפיצים, אנחנו מציגים בתערוכות נוספות בעולם והמכירות גדלות מהר מאד.

אתם מוזמנים לצפות בסרטון ההדגמה של המוצר בראש עמוד זה.

לחצו כאן לאתר של JUST eye fashion+ לצפייה במגוון המוצרים העשיר.