הכירו את הכלים החשובים לכל מנהל/ת שרוצה להניע את עובדיו למצוינות 
ספרי הראשון "Manage!" זמין כעת לרכישה בחנות המקוונת - לפרטים ורכישה >>

מצוינות בעסקים - מובילים שיפור והתייעלות בחברות ומפעלים

Hexa-Cover - אלמנטים מהפכניים לכיסוי מאגרי מים

האלמנטים המהפכניים של Hexa-Cover מתאימים את עצמם למאגרי מים מכל סוג וגודל, מונעים התפשטות של ריחות רעים, מקטינים את אידוי המים בכמעט 100% ומונעים התפתחות של אצות. אנו הנציגים הבלעדיים של Hexa-Cover בישראל. 

Hexa-Cover היא חברה דנית המייצרת אלמנטים צפים לכיסוי מאגרי מים. האלמנטים פותחו כדי למנוע התפשטות של ריחות רעים מבריכות שפכים של בעלי חיים, אך עד מהרה נמצא שהכיסוי טוב כל כך שהחלו להשתמש בו באופן נרחב מאד בתעשייה ובחקלאות.

מה הופך את Hexa-Cover למוצר הטוב מסוגו?

  • מניעה של ריחות ובפרט התפשטות אמוניה (באתר החברה ניתן למצוא בדיקה של מכון גרמני המאשרת את מה שהאף מרגיש).
  • הקטנת האידוי של המים בכמעט 100%.
  • מניעה של התפתחות אצות במים (בזכות האטימה של אור השמש).
  • בידוד (חלקי) של מעבר חום בין מאגרי המים והאוויר.

בישראל נעשה כיום שימוש באלמנטים של Hexa-Cover בתשלובות ברום, של חברת כי"ל ברמת חובב.

בנוסף, נחתם לאחרונה הסכם עם חברת מקורות על פרויקט פיילוט בהיקף של 3,500 מ"ר במאגר זהר 2 ליד קריית גת. ניתן לראות חלק מתהליך ההתקנה של האלמנטים במאגר של מקורות בסרטון שבפינה השמאלית העליונה של עמוד זה.

צפו בהתקנה המלאה של המוצר במאגר של חברת מקורות

 

האלמנטים המשושים של הקסא-קאבר

בתמונות ניתן לראות כיצד הצורה המיוחדת של האלמנטים הצפים מאפשרת להם לכסות במהירות וביעילות כל מאגר מים, ותמונות ממאגר 'זוהר 2' של חברת מקורות, בו הותקנו האלמנטים הצפים. לחצו על כל תמונה להגדלה ופרטים נוספים.

צרו קשר לקבלת פרטים נוספים או תיאום הדגמה

הפיתרון המהפכני של הקסא-קאבר נותן מענה כבר לעשרות אלפי בריכות ומאגרי מים בכל העולם.

אם אתם מחפשים את הדרך לכסות את המאגרים שלכם בצורה שגם תאטום את הריחות הרעים וגם תמנע את אידוי המים כמעט ב-100% - הקסא-קאבר הוא הפיתרון שאתם מחפשים.

מלאו את הטופס ואצור אתכם קשר להעברת פרטים נוספים ותיאום הדגמה של המוצר:

השאירו פרטים בטופס ואצור אתכם קשר כדי לבחון יחד אפשרויות להתייעלות ושיפור הרווח בחברה שלכם.

חוות דעת – מניעת מטרדי עופות במאגר העתידי עין גדי

ד"ר אייל שוחט מהמחלקה למדעי החיים באוניברסיטת בן גוריון בחן את ההצלחה של Hexa-Cover בהרחקת עופות ממאגרי מים, לקראת הקמתו של מאגר מים עין גדי החדש, והצורך לצמצם את הסכנה למטוסים הממריאים ונוחתים במנחת בר יהודה למטוסים קלים, הנמצא בקרבת מקום. ד"ר שוחט קבע כי השימוש ב-Hexa-Cover מצמצם מאד את מטרדי העופות, ועקב כך את הסכנה לכלי הטיס. מתוך חוות הדעת:

" להקסקובר מספר יתרונות במניעת מטרדי עופות. היתרון הראשון הוא בנראות המאגר ממבט על. עופות מים הנודדים בגובה מבחינים בקלות וממרחק רב במאגרי מים עקב השתקפות המים. מגובה רב, מאגרים גדולים עשויים להיראות ממרחק של קילומטרים רבים, ולמשוך אף להקות הנודדות במרחק רב מהם, אשר לצורך לינה או מילוי מאגרי השומן לנדידה עשויות לשנות כיוון ולנחות במאגר. משטח ההקסקובר מכסה את כל פני המאגר ומשנה לחלוטין את הנראות שלו, מגוף מים למשטח שחור מחוספס חסר כל ערך ביולוגי. "

" בשורה התחתונה, להקסקובר יתרונות מוכחים בהרחקת עופות ממאגרי מים. הערכתי היא כי כיסוי מאגר עין גדי בהקסקובר יהווה פיתרון יעיל מאד לבעיות בטיחות העשויות לנבוע מנוכחות עופות במאגר, מאחר שהכיסוי ימנע גישה של עופות למים. השימוש בהקסקובר יצמצם מאד את הסיכונים לכלי הטיס הממריאים ונוחתים במנחת בר יהודה. "

לקריאת חוות הדעת המלאה לחצו כאן לקריאה והורדה.

עוד מידע באתר החברה: http://www.hexa-cover.dk

מצוינות בעסקים - בפייסבוק

ספרי הראשון: Manage! Best Value Practices for Effective Management

קראו את ספרי הראשון "Manage!" - הספר מספק מבט חדשני על ניהול בימינו, מתמקד בניהול אנשים ומסביר איך לשפר את התוצאות העסקיות ע"י רתימה וחיבור העובדים למטרות החברה. הספר מתפרסם באנגלית בשלב זה.

Manage Cover Front smaller

קראו את הפרק הראשון מהספר בבלוג >>

רכשו את הספר בחנות המקוונת >>

זאב רונן, מנכ"ל 'מצוינות בעסקים'

זאב רונן

זאב רונן, B.Sc, בעל ניסיון ארוך ועשיר בניהול של חברות ויחידות עסקיות בארץ ובעולם ובהקמת מיזמים. התמחותי הייחודית היא בהגדלת הרווח הנקי בחברות ובביצוע מהפכים ותפניות בחברות שהיו על סף פשיטת רגל, ובהעברתן לרווחיות.

כיום, אני משמש כמוביל ומנחה פרויקטים להגדלת הרווח הנקי במספר רב של חברות ויועץ לחברות ויחידים בתחום העסקי והיזמות.

Essential SSL