שדרגו את ניהול הכספים בארגון וקבלו שליטה מלאה בתזרים וכלים לגיוס אשראי וצמיחה עסקית

קבלו ניהול פיננסי מקצועי ברמה הגבוהה ביותר שיוביל אתכם להצלחה, יתן מענה לכל הצרכים הפיננסיים שלכם ויעזור לכם לצמוח, להשתפר ולהרוויח יותר - בעלות מופחתת והיקף שמתאים לכם בדיוק

קבלו ניהול פיננסי מקצועי ומלא במיקור חוץ

שדרגו את מחלקת הנה"ח ואת הניהול הכלכלי שלכם עם ניהול מקצועי במיקור חוץ. בעבודה של מס' שעות עד יום בשבוע נספק כיסוי מלא של כל צורכי החברה בנושאי הכספים: נסייע למנכ"ל בניהול התקציב, התזרים, גיוס אשראי ומימון, ליווי שוטף מול הבנקים, הכנת תקציב, תוכניות עסקיות, תמחור מוצרים, ניתוחי כדאיות וגיוס הון. במקביל, נעבוד בצמוד עם מחלקת הנה"ח שלכם כדי לשדרג אותה ולהפוך אותה למקצועית וטובה יותר.

ראו החזר על השקעה בקצב חסר תקדים

מעטים הם המקומות בהם השקעה כל כך קטנה יכולה להוביל לשיפור כל כך גדול ברווח. השיפור שניצור בניהול הכספים בארגון שלכם ידרוש עבודה מועטה אך יתן לכם תמורה עצומה - שיפור משמעותי ברווח השוטף, גיוס מימון ואשראי לצמיחה ופיתוח עסקי, ניהול כספים מקצועי יותר בכל רמה של הארגון, ושליטה מלאה בתזרים ובכסף שלכם. בהתאם לצרכים שלכם נבנה עבורכם פתרון מדויק בהיקף ובעלות שמתאימים לכם.

קבלו שליטה מלאה בתקציב ובתזרים המזומנים

במצב בו המנכ"ל אינו חש בטחון או מרגיש חוסר שליטה בניהול התקציב והתזרים, אנו נעזור לבנות מערכת תומכת שתייצר בטחון ושליטה בנושא הכספים בחברה. נציג למנכ"ל וההנהלה את המספרים החשובים בשפה העסקית שהחברה מדברת - כך שתדעו בדיוק מה קורה בעסק ותשלטו בתזרים, בתקציב ובכסף. תמיד תדעו מה צפוי, מתי ומדוע - ותוכלו לנהל ולהצמיח את החברה מתוך ביטחון כלכלי מלא, תכנון מדויק, קבלת החלטות נכונה יותר ושליטה מלאה.

אנחנו נהיה האנשים שלכם בבנק

המנכ"ל מדבר בשפה של העסק - מנהל הבנק מדבר בשפה של הבנק. אנחנו מכירים את 2 השפות מצוין ויודעים איך לתרגם לבנקים את שפת העסק ולהשיג את מה שדרוש לכם כדי לצמוח ולנהל את החברה בהצלחה. אנחנו ננהל את העבודה מול הבנקים עבוכם ונדאג להשיג את מה שאתם צריכים, תוך שמירה על המוניטין שלכם ויחסי האמון עם הבנק - שקריטיים למימון ולהצלחה שלכם בטווח הארוך.

גייסו מימון ואשראי גבוה יותר, בעלות נמוכה יותר

חברות רבות מפסידות זמן וכסף על ניסיונות לגייס מימון, וגם כאשר הן מצליחות הן משלמות יותר מדי על האשראי שהן מקבלות. אנו מביאים עשרות שנות ניסיון בעבודה מול הבנקים וגופי המימון החוץ בנקאיים, רשת קיימת של קשרים חשובים בגופים השונים, והיכרות מעמיקה עם גופי המימון החשובים והדרכים הנכונות לגייס אשראי ומימון. אנו נדאג שאתם משיגים את האשראי שאתם צריכים - ומקבלים אותו בעלות הנמוכה ביותר האפשרית.

הפכו תכניות לפיתוח עסקי לבטוחות ומגובות במספרים 

אנו נכין עבורכם תוכניות עסקיות ותקציבים ונכין כלי בקרה ומעקב על ביצוע התוכנית. בעזרתנו תהפכו כל תכנית עסקית לצמיחה או יצירת שיפור לבטוחה ומגובה במספרים. אנו מומחים בבניית תכניות עסקיות לשיפור וצמיחה, יודעים לתכנן נכון את הפעילות בהתאם ליכולות ולצרכים שלכם, ובמידת הצורך לגייס את המימון שאתם צריכים. כך שכל רעיון לפיתוח של העסק יהיה בטוח ומגובה במספרים ותכנית עסקית מסודרת וברורה.

קבלו ליווי ויעוץ מקצועי ברמה הגבוהה ביותר

קבלו את השקט והביטחון שאתם צריכים עם היעוץ המקצועי ביותר לכל נושאי הכספים, התקציב והתזרים - וליווי צמוד בכל התלבטות או אתגר כלכלי. הידע והניסיון שלנו יתנו למנכ"ל ולהנהלה את השקט שאתם צריכים מבחינה כלכלית, כך שתוכלול להתפנות לניהול ופיתוח עסקי, ולקבל את ההחלטות הטובות ביותר עבור החברה - כאשר אתם בטוחים שהצד הפיננסי בטוח ומנוהל בצורה הטובה ביותר.

שירות שיוביל אותך להצלחה כלכלית

השירות המקצועי שלנו יטפל בכל הנושאים הכספיים של החברה ואנו נעזור לכם להוביל הצלחה בתחום הפיננסי: הגדלת הרווח, פיתוח עסקי וצמיחה - תוך ניהול נכון יותר של התזרים והתקציב. תקבלו תמיכה מלאה בתהליכי הניהול השוטף והפיתוח העסקי של החברה תוך שדרוג מערכת הנהלת החשבונות והכספים של החברה. הניהול הכלכלי בחברה יהפוך למנוע צמיחה שתומך במטרות וביעדים שהצבתם ועוזר לכם להשיג אותם.

לקוחותינו ממליצים

אבן קיסר - אלי פרנק, מנהל

אבן קיסר - אלי פרנק, מנהל

לכל מען דבעי, זאב רונן ואיציק לב עבדו בהנחיה של צוות שיפור במפעל אבן קיסר באזור תעשייה בר-לב. בשלב ראשון בוצע אבחון למפעל שנערך על ידי שיחות עם עובדים ומנהלים ובדיקת נתונים. הוצא דוח המסכם את הממצאים והמלצות לטיפול. הוסכם על צוות שיפור בנושא מלאי איטי. נקבעו יעדים ומטרות כמותיים ומדידים כדי לבדוק את יעילות…
אסם Nestle - עוזי קנדר

אסם Nestle - עוזי קנדר

בין השנים 1996 ו-2005 זאב רונן ניהל את האתר של אסם נסטלה ביקנעם. מרבית הזמן הזה אני הייתי ממונה עליו כסמנכ"ל התפעול של הקונצרן. יצא להכיר את זאב היטב והתרשמתי מהאופן בו ניהל את האתר כתת ארגון בתוך ארגון גדול. זאב הוביל את האתר לעבר היעדים שנקבעו ע"י הנהלת הקונצרן תוך שהוא מתגבר על אתגרים…
סגם מוצרי אופטיקה - יורם חזן, מנכ"ל

סגם מוצרי אופטיקה - יורם חזן, מנכ"ל

שלום רב, זאב רונן עבד כמנחה של תהליכי שיפור בחברת וורסנו תעשיות אופטיקה (סגם מוצרי אופטיקה) במשך כחצי שנה, מיוני עד דצמבר 2009. בשיחת מעקב וסיכום תקופתית נאמרו ע"י מנהלים ועובדים שהשתתפו בתהליך הדברים הבאים: (בהקשר לעבודת הצוות) "הכי חשוב, רק ככה מזיזים דברים". (כעת) "יש מודעות... כולם יודעים ויש שיפור". "להמשיך את התהליך, להיכנס…
עדין מערכות שתלים דנטליים - איל מילמן, מנכ"ל

עדין מערכות שתלים דנטליים - איל מילמן, מנכ"ל

לכבוד זאב רונן שלום רב, אני מבקש להודות לך על עבודה מצוינת שעשית בליווי של עדין מערכות שתלים דנטלים במשך כמעט חמש שנים. בתקופה זו החברה התפתחה מאד וכיועץ סייעת לנו בתחום הארגון של החברה, בניית הנהלה ועבודה עם יעדים, פיתוח תרבות של מעורבות עובדים וצוותי שיפור וסייעת לי אישית כמנכ"ל. בברכה, איל מילמן -…