צרו שיפור מהיר ומשמעותי במוטיבציה של העובדים

צרו שיפור במוטיבציה וזכו בעובדים מרוצים ומסורים יותר, שיהיו מחוברים למטרות החברה ומחויבים להצלחתה

קבעו שיחת היכרות

אנשים מונעים ע"י גורמים דומים ללא קשר אם הם מנהלים, מהנדסים, אנשי מחשבים או פועלי יצור, אלא שלפועלי יצור יש סיכוי קטן יותר להיחשף לגורמי ההנעה הללו.

אותם גורמים שמניעים אותנו יוצרים את העניין שלנו בעבודה ואת המוטיבציה.

זאב רונן - מנכ"ל מצוינות בעסקים

זאב רונן - מצוינות בעסקים

למה לעבוד איתנו?

שיפור מהיר בתוצאות

השיגו שיפור משמעותי וברור במוטיבציה של העובדים שלכם בתוך מס' שבועות

הגברת המוטיבציה

הפכו את העובדים שלכם למחויבים ומזדהים עם מטרות החברה והצלחתה

הגברת האחריות 

הגבירו את האחריות האישית של העובדים שלכם לתוצאות העבודה שלהם

יתרון מול המתחרים

העובדים הם היתרון היחסי הגדול ביותר שיכול להיות לכם ע"פ המתחרים

הפחתת היעדרויות ותחלופה

הפחיתו בעשרות אחוזים היעדרויות ותחלופת עובדים, וזכו בעובדים מקצועיים יותר

מדדי ביצוע מוכחים

עבודה ומעקב בעזרת מדדי ביצור (KPIs) מוכחים מהחברות המובילות בעולם

לקוחות שלנו בעבר ובהווה

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

מה אומרים עלינו?

 • דני קצמן, סמנכ"ל פיתוח - שמיר מוצרי אופטקיה במהלך השנים 1989 עד 1994 שימש זאב כמנכ"ל אופטיקה שמיר. חברה שאני משמש מה כסמנכ"ל פיתוח עוד משנים אלו. עם כניסתו לתפקיד הביא זאב שינוי מהותי בגישות העיסקיות והתיפעוליות של החברה. בתחום התפעולי הוא בנה מבנה אירגוני שיוכל להכיל ולאפשר את השליטה במערכות הייצור ובנפחי הייצור שנתבקשו עם הגדלת המכירות. הוא שינה את הגישה התפעולית מגישה ריכוזית שמנעה התפתחות אישית של אנשים טובים לגישה של חלוקת אחריות שהביאה להתפתחות הן במישור האישי והן ביכולת החברה לעמוד במשימות הייצור ומועדי הספקה.
 • אסם Nestle - עוזי קנדר בין השנים 1996 ו-2005 זאב רונן ניהל את האתר של אסם נסטלה ביקנעם. מרבית הזמן הזה אני הייתי ממונה עליו כסמנכ"ל התפעול של הקונצרן. יצא להכיר את זאב היטב והתרשמתי מהאופן בו ניהל את האתר כתת ארגון בתוך ארגון גדול. זאב הוביל את האתר לעבר היעדים שנקבעו ע"י הנהלת הקונצרן תוך שהוא מתגבר על אתגרים לא פשוטים, מבצע מהפך ביחסי העבודה ובשיטות העבודה. מבצע שיפורים והתייעלות בהוצאות התפעול ובתרבות העבודה של הארגון אותו ניהל. על אף החומר האנושי המורכב, זאב
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
קבעו שיחת היכרות

מה תקבלו מהעבודה אתנו?

יצירת שיפור בניהול המלאי והמחסנים

זאב רונן, מנכ"ל 'מצוינות בעסקים' זאב רונן, מנכ"ל 'מצוינות בעסקים'

אשמח להציע לך את עזרתי באופטימיזציה לניהול המלאי והמחסנים בארגון שלך, ולהוביל לשיפור משמעותי הן בעבודה השופטת של סביב המלאי והן בשורת הרווח של החברה.

ניהול נכון ומדויק של המלאי הוא קריטי לעבודה השוטפת של כל חברה.

ניהול לא מיטבי של המלאי עלול להפוך את המלאי לאבן ריחיים על צווארה של החברה וליצור הפסד, ומהן הצד השני – ניהול מיטבי של המלאי מסייע לחברה לחסוך כסף רב ומגדיל את הרווחים גם בלי צורך בהגדלה של המכירות או חיסכון בהוצאות.

מניסיוני למדתי כי למרות שניהול המלאי חשוב וקריטי, הוא לוקה בחסר בחברות רבות מאד. כמעט תמיד נמצא פער מאד גדול בין מה שרשום במערכת המידע ובין מה שקיים בפועל.

התוצאה היא שמזמינים חומרים בהם אין צורך ולא מזמינים מה שנדרש. במקרה הראשון, עלולים להיתקע עם מלאים איטיים או מלאים שיפוג תוקף השימוש המותר להם, ובמקרה השני נאלצים להזמין בדחיפות ולשלם יותר על החומר ועל ההובלה.

המלאי מושפע מגורמים רבים בחברה (למשל הרכש, הלוגיסטיקה, התפעול והמכירות) ובחברות רבות כלל לא מוגדר וברור מי נוטל עליו את האחריות.

תמיד אני מופתע מחדש כיצד בחברות גדולות כקטנות נמנעים מהתמודדות עם המלאי והתוצאות יקרות ומזיקות לחברה.

יש לי ניסיון רב מאד בניהול נכון של המלאי כמנכ"ל וכיועץ ומלווה תהליכי שיפור, סייעתי כבר לחברות רבות ליצור התייעלות בנושא זה, ואשמח לסייע גם לך לעשות זאת.

אני מזמין אותך לקיים שיחה מעמיקה יותר בנושא ולבחון האם ואיך ניתן להוביל שיפור דומה גם אצלך.

תשובות לשאלות נפוצות

זאב רונן - מצוינות בעסקים

זאב רונן - מנכ"ל ומייסד 'מצוינות בעסקים'

אנחנו מובילים לשיפור בפעילות והרווח של עסקים, בעזרת שיטה ייחודית המשלבת מדדי ביצוע מדויקים ועבודה בצוותי שיפור. השיפור שאנו יוצרים אינו רק בשורת הרווח אלא גם בתרבות הארגונית של החברה והמוטיבציה של העובדים, והוא נשאר גם לאחר שעבודתנו נגמרת.

קבעו שיחת היכרות עם זאב וצוות 'מצוינות בעסקים'
Essential SSL