ניתוח מצב העסק ובניית תוכנית פעולה לשיפור

קבלו ניתוח מעמיק ומקיף של מצב החברה על כל צדדיה והשוק בו אתם פועלים, ותכנית עבודה מסודרת עם המלצות אופרטיביות להשגת היעדים החשובים ביותר שלכם

ראו את התמונה המלאה על מצב החברה

הניתוח המקצועי שלנו יצביע על החוזקות, החולשות, ההזדמנויות והסיכונים של הארגון שלכם ביחס לסביבה בה הוא פועל או מתכוון לפעול. ננתח את הפעילות מקצה לקצה, נזהה את התהליכים החשובים בחברה ובשוק שלכם, נמפה את אנשי המפתח בארגון וחלוקת הסמכויות והאחריות ביניהם, נלמד מלקוחות וספקים שלכם - ונספק לכם תמונה מלאה של הסביבה העסקית בה אתם פועלים ותהליכי העבודה השונים בארגון שלכם.

עברו מניחושים לפעולות מבוססות מידע

כמנהלים אתם צריכים לפעול על בסיס נתונים של החברה שלכם ולהשלים את החסר בעזרת תחושת הבטן. האבחון שתקבלו מאיתנו יתבסס על איסוף שיטתי של נתונים והבנה מעמיקה של מצב החברה והשוק. המידע המדוייק והממוקד שייכלל בדוח המסכם יאפשר לכם לגבש את השיפורים או הפיתוחים שאתם מתכננים ולקבל החלטות מושכלות וטובות יותר.

התמקדו במה שבאמת חשוב

האיבחון שנבצע עבורכם יזהה את נושאי המפתח החשובים ליצירת רווח, התייעלות וחוסן אירגוני לטווח הבינוני והארוך. באמצעותו תוכלו לזהות את מקורות הרווח והבזבוז העיקריים בחברה שלכם ואת נקודות הכשל האפשריות. כך תוכלו לבחור ביעדים החשובים ביותר ולבנות עבורם תכנית פעולה ברורה, ממוקדת באתגרים העסקיים והארגוניים החשובים ביותר, וברת יישום מיידי. 

שדרגו את תהליכי העבודה וקבלו תוצאות בזמן קצר

שלב האיבחון יארך מס' ימים עד שבועות ספורים (תלוי בגודל הארגון שלכם), לא חודשים ארוכים. הוא יספק לכם תמונת מצב כוללת של העסק ושל השוק בו אתם פועלים, ותכנית עבודה מסודרת עם המלצות אופרטיביות. יחד איתכם נבחר ביעד מרכזי לשיפור, ונבנה עבורו תוכנית עבודה יעילה וחסכונית שתוכלו להתחיל ליישם באופן מיידי.

כיסוי מלא של כל מימדי הפעילות

נבחרת היועצים שלנו מביאה אתה מעל 120 שנות ניסיון בתחומים השונים של ניהול חברות מסוגים שונים ובשווקים שונים. ככלל, העבודה מולכם תרוכז בידיו של יועץ אחד. אך במידה ותידרש מומחיות נוספת, הוא יערב יועצים אחרים בצורה ממוקדת. בדרך זו אתם תהנו מהנסיון המצטבר של כל נבחרת היועצים של 'מצוינות בעסקים' במינימום עלות - ותקבלו מענה מקצועי ומקיף לצרכים שלכם.

לקוחותינו ממליצים

בתי זיקוק לנפט (קבוצת בזן) - צחי בן משה, סמנכ"ל פיתוח אסטרטגי

בתי זיקוק לנפט (קבוצת בזן) - צחי בן משה, סמנכ"ל פיתוח אסטרטגי

זאב רונן, עבד עם בתי זיקוק לנפט (בזן) במשך שנה וחצי והוביל פרויקט להטמעה של מדדי מפתח (KPI's) ושיפור הרווח. במהלך עבודתו הטמענו תרבות של עבודה עם מדדים וצוותי שיפור בחטיבת הארומטים, שמנים ושעוות, והצוותים יצרו שיפורים, התייעלות וחיסכון בהיקף של מיליוני דולרים. בסיום תקופה זו, זאב הכשיר מובילת תהליך כדי להבטיח את משך השיפור.
המועצה המקומית בנימינה גבעת-עדה - אורי דיסטניק, ראש המועצה

המועצה המקומית בנימינה גבעת-עדה - אורי דיסטניק, ראש המועצה

זאב שלום רב, התרשמתי עמוקות מהרצינות שבו עסק הפורום בניתוח הבעיה בה עסקתם היום. הנושא מקבל משנה חשיבות לאור העובדה שסוגיות המונחות על סדר היום לקוחות מהרחוב ממש, גם אם הן נשמעות תיאורטיות. אשמח להמשיך להיות מעורב, ובהזדמנות זאת לשוב ולהודות לך על הזמן והכישרון שאתה משקיע בפרויקט. שלך ובשבילך,אורי דיסטניק,ראש המועצה - בנימינה גבעת-עדה
שמיר אופטיקה - דני קצמן, סמנכ"ל פיתוח

שמיר אופטיקה - דני קצמן, סמנכ"ל פיתוח

במהלך השנים 1989 עד 1994 שימש זאב כמנכ"ל אופטיקה שמיר. חברה שאני משמש מה כסמנכ"ל פיתוח עוד משנים אלו. עם כניסתו לתפקיד הביא זאב שינוי מהותי בגישות העיסקיות והתיפעוליות של החברה. בתחום התפעולי הוא בנה מבנה אירגוני שיוכל להכיל ולאפשר את השליטה במערכות הייצור ובנפחי הייצור שנתבקשו עם הגדלת המכירות. הוא שינה את הגישה התפעולית…
אסם Nestle - עוזי קנדר

אסם Nestle - עוזי קנדר

בין השנים 1996 ו-2005 זאב רונן ניהל את האתר של אסם נסטלה ביקנעם. מרבית הזמן הזה אני הייתי ממונה עליו כסמנכ"ל התפעול של הקונצרן. יצא להכיר את זאב היטב והתרשמתי מהאופן בו ניהל את האתר כתת ארגון בתוך ארגון גדול. זאב הוביל את האתר לעבר היעדים שנקבעו ע"י הנהלת הקונצרן תוך שהוא מתגבר על אתגרים…