אודות האתר 'מצוינות בעסקים'

אתר זה תוכן, עוצב ופותח ע"י יורי רונן.

האתר בנוי על מערכת ניהול האתרים בקוד פתוח Joomla, והוא בין האתרים המתקדמים בישראל בתחום התעשייה והניהול. האתר מותאם באופן מלא לצפייה במסכים שונים (טלפונים ניידים, טאבלטים ומסכי מחשב בגדלים שונים), ובעצם מספק חווית גלישה שונה מהמחשב ומהטלפון הנייד.

האתר מתורגם לאנגלית בחלקו.

באתר תוכלו למצוא את הבלוג הישראלי העצמאי הגדול ביותר בנושאי תעשייה וניהול, עם יותר מ-400 מאמרים מקוריים (לחצו כאן לעמוד הבלוג הראשי) של מעל ל-20 כותבים וכותבות שונים (לחצו כאן לעמוד הכותבים/ות). מערכת התוכן באתר מסוגלת להציג מאמרים, סרטוני וידאו, גלריות תמונות וקבוצים להורדה במגוון עיצובים שונים - זאת בנוסף למערכת תגובות למאמרים באתר, מערכת תגיות ומסכי עריכה וניהול נוחים ומתורגמים לעברית.

במאמרים משולבים סקרים המנוהלים באמצעות מערכת נפרדת ליצירה וניהול סקרים אינטראקטיביים. תוכלו למצוא את כל הסקרים שפורסמו בארכיון הסקרים שבאתר.

בנוסף תמצאו באתר חנות מקוונת המאפשרת לבצע רכישות מאובטחות ולהעביר תשלומים אל זאב רונן.

הגלישה באתר נעשית ע"ג חיבור מאובטח בעזרת תעודת אבטחה (SSL) של חברת COMODO, וכל פעילות הגולשים באתר והמידע המועבר על ידם (לדוגמא בעת מילוי טופס באתר) מוצפן ומאובטח.

לתנאי השימוש באתר ומדיניות הפרטיות לחצו כאן.

מצוינות בעסקים - בפייסבוק

ספרי הראשון: Manage! Best Value Practices for Effective Management

קראו את ספרי הראשון "Manage!" - הספר מספק מבט חדשני על ניהול בימינו, מתמקד בניהול אנשים ומסביר איך לשפר את התוצאות העסקיות ע"י רתימה וחיבור העובדים למטרות החברה. הספר מתפרסם באנגלית בשלב זה.

השער הקדמי של הספר

קראו את הפרק הראשון מהספר בבלוג >>

רכשו את הספר בחנות המקוונת >>

זאב רונן, מנכ"ל 'מצוינות בעסקים'

זאב רונן

זאב רונן, B.Sc, בעל ניסיון ארוך ועשיר בניהול של חברות ויחידות עסקיות בארץ ובעולם ובהקמת מיזמים. התמחותי הייחודית היא בהגדלת הרווח הנקי בחברות ובביצוע מהפכים ותפניות בחברות שהיו על סף פשיטת רגל, ובהעברתן לרווחיות.

כיום, אני משמש כמוביל ומנחה פרויקטים להגדלת הרווח הנקי במספר רב של חברות ויועץ לחברות ויחידים בתחום העסקי והיזמות.