עדכונים אישיים מהבלוג: הצטרפו ליותר מ-5,000 מנהלים ומנהלות שכבר מנויים וקבלו מאמר מקצועי חדש ומקורי בכל שבוע - חינם.

[אירוע] הוועידה הכלכלית של התאחדות התעשיינים בצפון‎

ביום שני הקרוב (13.7.2015) תתקיים הוועידה הכלכלית של התאחדות התעשיינים בצפון, בנושא "אסטרטגיות כלכליות למנהלים בכירים", בשיתוף מגוון רחב של נותני חסויות, בהשתתפות מגוון רחב של מרצים ומרצות ובהגשתו של עורך "גלובס" חגי גולן.

אני שמח להעביר הרצאה במושב השני של הוועידה ("אסטרטגיות לשווקים חדשים") בנושא "כיצד לבחור שווקים חדשים ולאתר לקוחות פוטנציאלים". ההרצאה תעסוק בהגדרת מוצר, הגדרת יעדים ואיתור לקוחות ותהיה קצרה יחסית - באורך של כרבע שעה.

מלבדי ירצו בכנס בכירים רבים, בניהם מר שלומי שריד - מכ"ל כלל ביטוח אשראי, מר שאולי כצנלסון - סמנכ"ל כלכלה ושירותים מקצועיים במכון הישראלי ליצוא, גב' עדי מורן - מנהלת חטיבת התעשייה AVIV AMCG, מר שמואל ברקן - מנכ"ל שותף בפריסקייל ישראל, ועוד רבים. תכנית הכנס המלאה מופיעה בתמונה שבמאמר זה.

מלבד ההרצאה שאעביר אשתתף בכנס גם כמאזין בשאר ההרצאות, ואשמח לפגוש שם כמה שיותר מקוראי הבלוג. ניתן לרכוש כרטיסי כניסה בעלות מוזלת לחברי התאחדות התעשיינים, אזורי התעשייה, הארגונים השונים וללקוחות של נותני החסות. 240 ש"ח במקום 340. פרטים נוספים בטל' 054-5977433.

סדר היום בוועידה הכלכלית של התאחדות התעשיינים בצפון

זאב רונן

בעל ניסיון ארוך ועשיר בניהול של חברות ויחידות עסקיות בארץ ובעולם ובהקמת מיזמים. התמחותי הייחודית היא בהגדלת הרווח הנקי בחברות ובביצוע מהפכים ותפניות בחברות שהיו על סף פשיטת רגל, ובהעברתן לרווחיות.

בדקו אפשרויות ליצירת שיפור גם אצלכם

ספרו לי על האתגרים שעומדים בפניכם ונבחן יחד אם יש ביכולתי לסייע לכם ליצור שיפור משמעותי. מלאו את הטופס ונקבע שיחת היכרות.

אתר: business-excellence.co.il כתובת דוא"ל: zeev.ronen@business-excellence.co.il
שתף/י את דעתך

מצוינות בעסקים - בפייסבוק

ספרי הראשון: Manage! Best Value Practices for Effective Management

קראו את ספרי הראשון "Manage!" - הספר מספק מבט חדשני על ניהול בימינו, מתמקד בניהול אנשים ומסביר איך לשפר את התוצאות העסקיות ע"י רתימה וחיבור העובדים למטרות החברה. הספר מתפרסם באנגלית בשלב זה.

השער הקדמי של הספר

קראו את הפרק הראשון מהספר בבלוג >>

רכשו את הספר בחנות המקוונת >>

זאב רונן, מנכ"ל 'מצוינות בעסקים'

זאב רונן

זאב רונן, B.Sc, בעל ניסיון ארוך ועשיר בניהול של חברות ויחידות עסקיות בארץ ובעולם ובהקמת מיזמים. התמחותי הייחודית היא בהגדלת הרווח הנקי בחברות ובביצוע מהפכים ותפניות בחברות שהיו על סף פשיטת רגל, ובהעברתן לרווחיות.

כיום, אני משמש כמוביל ומנחה פרויקטים להגדלת הרווח הנקי במספר רב של חברות ויועץ לחברות ויחידים בתחום העסקי והיזמות.

תגובות אחרונות בבלוג