[אירוע] הוועידה הכלכלית של התאחדות התעשיינים בצפון‎

ביום שני הקרוב (13.7.2015) תתקיים הוועידה הכלכלית של התאחדות התעשיינים בצפון, בנושא "אסטרטגיות כלכליות למנהלים בכירים", בשיתוף מגוון רחב של נותני חסויות, בהשתתפות מגוון רחב של מרצים ומרצות ובהגשתו של עורך "גלובס" חגי גולן.

אני שמח להעביר הרצאה במושב השני של הוועידה ("אסטרטגיות לשווקים חדשים") בנושא "כיצד לבחור שווקים חדשים ולאתר לקוחות פוטנציאלים". ההרצאה תעסוק בהגדרת מוצר, הגדרת יעדים ואיתור לקוחות ותהיה קצרה יחסית - באורך של כרבע שעה.

מלבדי ירצו בכנס בכירים רבים, בניהם מר שלומי שריד - מכ"ל כלל ביטוח אשראי, מר שאולי כצנלסון - סמנכ"ל כלכלה ושירותים מקצועיים במכון הישראלי ליצוא, גב' עדי מורן - מנהלת חטיבת התעשייה AVIV AMCG, מר שמואל ברקן - מנכ"ל שותף בפריסקייל ישראל, ועוד רבים. תכנית הכנס המלאה מופיעה בתמונה שבמאמר זה.

מלבד ההרצאה שאעביר אשתתף בכנס גם כמאזין בשאר ההרצאות, ואשמח לפגוש שם כמה שיותר מקוראי הבלוג. ניתן לרכוש כרטיסי כניסה בעלות מוזלת לחברי התאחדות התעשיינים, אזורי התעשייה, הארגונים השונים וללקוחות של נותני החסות. 240 ש"ח במקום 340. פרטים נוספים בטל' 054-5977433.

סדר היום בוועידה הכלכלית של התאחדות התעשיינים בצפון

קבלו מאמרים חדשים ישירות למייל

הצטרפו ליותר מ-5,300 מנהלים ומנהלות שכבר מנויים וקבלו מאמר מקצועי חדש ומקורי בכל שבוע.

זאב רונן

בעל ניסיון ארוך ועשיר בניהול של חברות ויחידות עסקיות בארץ ובעולם ובהקמת מיזמים. התמחותי הייחודית היא בהגדלת הרווח הנקי בחברות ובביצוע מהפכים ותפניות בחברות שהיו על סף פשיטת רגל, ובהעברתן לרווחיות.

אתר: business-excellence.co.il כתובת דוא"ל: zeev.ronen@business-excellence.co.il
שתף/י את דעתך

מצוינות בעסקים - בפייסבוק

זאב רונן, מנכ"ל 'מצוינות בעסקים'

זאב רונן

זאב רונן, B.Sc, בעל ניסיון ארוך ועשיר בניהול של חברות ויחידות עסקיות בארץ ובעולם ובהקמת מיזמים. התמחותי הייחודית היא בהגדלת הרווח הנקי בחברות ובביצוע מהפכים ותפניות בחברות שהיו על סף פשיטת רגל, ובהעברתן לרווחיות.

כיום, אני משמש כמוביל ומנחה פרויקטים להגדלת הרווח הנקי במספר רב של חברות ויועץ לחברות ויחידים בתחום העסקי והיזמות.

תגובות אחרונות בבלוג